Chicago’da En İyi Barlar

Michigan Gölü kenarında rüzgarın kenti olarak bilinen Chiago, hareketli sosyal yaşamı, 5 yıldızlı lüks otelleri ve sayısız ünlü mağaza ve restoranın yer aldığı eşsiz güzellikte bir şehir. Chicago’yu ziyaret etmek isteyenler için en iyi barlar hakkında bir liste hazırladık. Açık hava barlarından, en iyi şarapları, kokteylleri ve biraları bulabileceğiniz mekanları sizler için listeledik. Adresleri için web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. 

The Long RoomThe Long Room, Chicago’da gözden uzak ve az bilinen bir bar olmasına rağmen, arka tarafında bulunan küçük verandasında sunduğu samimi ortam ve sürekli olarak yenilenen menüsü ile en iyi açık hava barlar arasında bizim ilk tercihimiz. Barda craft beer olarak bilinen el yapımı biraları kesinlikle tatmalısınız.

w: http://www.longroomchicago.com/Ward EightHoward Caddesinde bulunan Ward Eight kokteyl severlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir bar. Bilinen geleneksel kokteyllerin çok ötesinde farklı lezzetleri tadabileceğiniz mekan, küçük sıcak bir ortama sahip. Barmenleri son derece samimi ve kokteyller pratik ve kesinlikle mükemmel. Ward Eight kokteyl kültürü hakkında çok iyi deneyimler edinebileceğiniz bir bar olarak kesinlikle tavsiyemiz.

w: http://www.wardeight.com/Ampersand Wine BarArka planda dinlendirici bir müzik ve ahşabın tüm doğallığını sunan dekorasyonu ile şarap sevenlerin kesinlikle ziyaret etmesi gereken ilk mekan olan Ampersand Wine Bar’da, geniş şarap menüsünden seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Doğru seçim için ise personeller sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyor ve emin olamadığınız durumlarda şarapları denmenize imkan sağlıyor. Şarapla birlikte tercih edilebilecek lezzetli peynir ve et seçenklerini de bulabileceğiniz mekan özellikle iki kişilik romantik bir ortam için oldukça uygun.

w: http://www.ampersandchicago.com/Cherry Circle RoomCherry Circle Room’u özel kılan ayrıntı, tamamen kendi martininizi yaratmak için olanak sağlıyor olması. Bar’da ardıç ve kuru otlardan, vermutlara kadar sunulan çeşitli malzemeler ile kendi martininizi yapabilirsiniz. Martininizi yaparken barmenlere danışarak çok iyi işler çıkarabileceğinizi de söyleyelim.

w: http://www.lsdatcaa.com/#openModalCindy’sChicago Athletic Association Hotel’in çatı katında bulunan bar, Millenium Park ve gölünün eşsiz manzarası eşliğinde, her çeşit içkiyi tadıp, lezzetli Amerikan yemeklerini yemenize olanak sağlıyor.

w: http://www.cindysrooftop.com/

ads
  • Farklılıkları görebilen, yepyeni deneyimleri arayan, dünya mutfak kültürlerini ve arkasındaki insanları merak edenleri bir araya getiriyoruz. Özel tarifler, gurme yemekler, dünya mutfak kültürleri, röportajlar, yeme-içme trendleri ve sağlıklı yemekler...

  • Yorumlar

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • adınız *

  • email *

  • website *

Bunları da kaçırmak istemezsiniz

Paris’te Gidebileceğiniz Gece Restoranları

Paris’e gittiğiniz zaman, değişiklik yapıp gecenin geç saatlerinde yemek yemeye karar verirseniz, sizin için ...

İspanya’daki En İyi Taco Yapan Mekanlar

Meksikalıların geleneksel yemeği olan taco, tortilla, peynir ve çeşitli sebzeler karıştırılarak yapılan bir lezzet. ...

Beyoğlu’nda Kahvaltı Nerede Yapılır?

Beyoğlu İstanbul’un en uğrak noktalarından birisi ve özellikle hafta sonunu geçirmek için ideal bir ...

Amerika’nın En İyi Restoranları

Amerika uçsuz bucaksız ve keşfetmek için çok fazla vakit isteyen bir ülke. Birbirinden farklı ...

900 Yıllık Tarihiyle Olde Bell Otel ve Restoran

İngiltere’nin Hurley kentinde bulunan Olde Bell Otel 1135 yılından bu yana hizmet veriyor. Tarihin ...

En İyi Yemekleri İle Sicilya Rehberi

Sicilya ihtişamını seyredebileceğiniz kasabaları, yamaçta bulunan evleri, birbirinden lezzetli yemeklere ev sahipliği yapan restoranları ...